Football Flick Urban

Kód: 6408
1 hodnocení
Značka: iControl
3 890 Kč
Dodání 2 - 5 dní

První dotek, zpracování a partner pro přihrávky po zemi nebo vzduchem, s touhle pomůckou se zdokonalíte ve všem co je ve fotbale nejvíce potřeba.

Tří-dimenzionální tréninková pomůcka.

Skvělá pomůcka, pokud vám chybí na tréninku sparing, který by vám přihrával přesné míče. Také si můžete zdokonalit své dovednosti s míčem a přesnost střelby. Kromě rampy můžete využít také rampu pro přihrávky po zemi nebo síť, která je navržena pro zakončení přihrávky.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Football Flick mohou využívat pokročilí hráči pro zlepšení a trénink dovedností jako je kontrola míče, zpracování míče nebo přesnost přihrávek. Rekreační hráči si užijí nekonečné množství zábavy při vymýšlení nových triků a zkoušení nových dovedností. Míč se dá např. přes odrazovou síť nebo rampu přihrávat do dalšího místa, jako je vedlejší zahrada, přes zeď nebo do cílů jako je fotbalová branka, odpadkový koš, popelnice a jiné cíle, které jsou zrovna při ruce. Jediným omezením je vaše představivost!

Bez ohledu na to, zda hrajete sami nebo s přáteli, ať už chcete být Lionel Messi nebo si jen vyzkoušet pár triků, Football Flick přináší zábavu, představivost a sebevyjádření dětem, mládeži i celým rodinám.

• skládací systém pro snadné přenášení
• Flick je připraven ke hře do 1 minuty (po počátečním sestavení)
• součástí dodávky je přepravní taška
• rozměry sestaveného výrobku: 137cm (D) x 74cm (Š) x 72cm (V)
• přepravní rozměry kartonu: 112cm (D) x 76cm (Š) x 7cm (V)
• váha: 12 kg