Míč ve tvaru vejce THEEGGBALL HIGHLINE

Kód: 7880
Novinka Tip
1 hodnocení
1 085 Kč
Dodání 2 - 5 dní

Eggball je inovativní, výchovně hodnotný sportovní produkt, který díky svému speciálnímu tvaru vajec v kombinaci s ideálně vyváženou hmotností 250 gramů vytváří nové herní situace.

Ve fotbale začíná být eggball velmi oblíbený, díky jeho jedinečným vlastnostem. 

Reakce, koordinační trénink, podpora týmového ducha... a dalšíMíč navíc nutí tělo, aby snížilo své těžiště, a je proto nesmírně prospěšné pro rovnováhu.

Nejvíce si míč pochvalují trenéři brankářů, kteří míč zařazují často do tréninku na zvýšení reakce.

Ocenění „Finalist 2012“ ISPO Brandnew

Detailní informace

Detailní popis produktu

Upravené zaoblení míče bylo speciálně vyvinuto tak, aby změněné chování při letu a skákání mělo vyvážený stupeň obtížnosti. Díky odolnému svršku ve spojení se spodní dvojitou látkou umožňuje Eggball hrát fotbal, volejbal, vybíjenou a basketbal. Míč je také vhodný pro vnitřní i venkovní použití na nejrůznějších površích. Přesně vypočítaný tvar je navržen tak, aby byl šetrný ke kloubům a minimalizoval riziko poranění. Nové herní situace stimulují vaši vlastní kreativitu v míčových sportech a umožňují vysoký stupeň freestylové hry.

V souladu s tím Eggball také povzbuzuje tým, aby se pohyboval více bez míče kvůli jeho neklidnému chování při letu. Míč je pro jakoukoli věkovou skupinu, a to jak pro jednoho hráče, tak pro tým. 

 

 

návod nafouknutí míče eggball 

Velikost: 22 x 22 x 27 cm
Váha: 250 gramů
Materiál: Micro PU
Ocenění: ISPO BrandNew Finalst, Zaručená dětská práce zdarma