Fotbalová branka Kickster Elite 5x2 m

Kód: 4467
Tip
11 hodnocení
Značka: QUICKPLAY
6 425 Kč
Na dotaz

Ideální branka na každou zahradu, kterou není potřeba ukotvovat do zemi. TOP zahradní, poloprofi a profi produkt - Nejlepší vlastnosti branky: Absolutní bezpečnost a cenová dostupnost.

Tréninková branka s integrovanou zátěží a gumovými patkami. Základní konstrukce je vyrobena z kovových profilů, které se spojují pomocí západkového systému. Pro maximální bezpečnost a snadnou manipulaci tvoří hlavní rám branky (břevno a postranní tyče) bílá lakovaná textilie připevněná k síti. Připevnění sítě na napruženou ocelovou konstrukci vytvoří branku, která je bezpečná a zároveň díky své pružnosti odolává i prudkým střelám.


Detailní informace

Detailní popis produktu

Branku není nutné ukotvovat. Součástí dodávky je taška pro přenášení.

Hlavní výhody branky ELITE:
- nízká váha a snadná přenositelnost
- rychlá příprava ke hře
- absolutní bezpečnost (testováno dle BS-EN71)
- cenová dostupnost
- možnost dokoupení všech náhradních dílů
- branka se neukotvuje

Vlastnosti:
Vnitřní rozměry: 5x2 m
Montážní čas: 90 sekund
Rozměry složeného výrobku: 120cm x 24cm x 14.5cm
Váha: 15 kg
Věk hráčů: neomezen

 

Zkušenost zákazníka:
"Chtěl bych poděkovat firmě za rychlé provedení našeho přání o zaslání branek Kickster Elite 5x2 m. Pro hru mládeže jsou perfektní. Nehrozí žádné nebezpečí úrazu. Při střelbě i dospělé osoby branka stála a neměla žádnou tendenci k tomu, že by mělo dojít k převržení. Myslím, že tento patent bezpečné branky je jeden z nejdokonalejších. Branky splňují všechny parametry skvělého výrobku – vzhled, bezpečnost, váha a hlavně cenová dostupnost pro kohokoliv. Přidávám fotku z turnaje. Novotný, FK Hořovicko, šéftrenér mládeže"