Reklamace

Zakoupili jste u nás zboží a nefunguje tak, jak by mělo? Přestože se snažíme prodávat pouze kvalitní výrobky, které jsme sami vyzkoušeli a ověřili, problémy se ve výjimečných případech objevit mohou. Takovým případům se snažíme předcházet a vyřešit vaše potíže co nejrychleji a nejjednodušeji.

 

JAK U NÁS REKLAMACE PROBÍHÁ?

  • Oznamte nám zjištěnou vadu e-mailem či telefonicky. Nezapomeňte nám prosím popsat podrobně závadu, abychom vám mohli pomoci.

  • Zboží zabalte (včetně kompletního příslušenství) a přiložte k němu prosím kopii nákupního dokladu a podrobný popis závady. Připojte také vaši zpáteční adresu, telefonní číslo a e-mail. Pokud zásilku viditelně označíte nápisem REKLAMACE, usnadníte nám vyřízení celé záležitosti.

  • Zásilku prosím odešlete na adresu Monika Bilavčíková - Fotbal pro Vás, Modrá 240, 687 06 Modrá. Balík posílejte doporučeně, ať máte doklad o jeho odeslání.

  • Prosíme vás o trpělivost – do tří dnů vám dáme vědět, že jsme vaši reklamaci přijali a zabýváme se jejím vyřízením. Celý proces však může chvíli trvat, v mnohých případech je totiž třeba ještě kontaktovat výrobce.

  • Zboží vám zašleme zpět na vaši adresu.

 

Není vám něco jasné, potřebujete s reklamací pomoci? Kontaktujte nás, rádi vám pomůžeme.